NAPIŠTE NÁM

Nebojte se zeptat

Jako doma.

V Železných horách jsme doma. A chceme, abyste se tak cítili i vy. Proto jsme roubenku koncipovali s důmyslností a maximální pečlivostí, která vám nabídne luxus moderní doby a zároveň zázemí pro odpočinek, který hledáte.

Pro vaše maximální pohodlí rádi vyjdeme vstříc vašim individuálním požadavkům.Takže pokud je něco, co by vám během vašeho pobytu mohlo chybět, neváhejte nás kontaktovat, a pokud to půjde, určitě se domluvíme.

Můžu si pronajmout celou chalupu?
Ano. Roubenka je pro dostatek soukromí rozdělena na dva apartmány, ale pokud jsou ve vámi vybraném termínu k dispozici oba, můžete si pronajmout roubenku celou a vzít i své přátele nebo celou rodinu.
Můžou k vám zvířata?
Zvířata máme rádi, ale bohužel je s sebou vzít nemůžete. Ačkoliv věříme, že právě váš rodinný mazel je vychovaný a kultivovaný, máme z minulosti špatné zkušenosti. Současně je naše roubenka vybavena přírodními materiály, které jsou velice náchylné na drápky a rozdováděné zuby.
Co vše zahrnuje cena?
Cena zahrnuje pronájem apartmánu nebo celé chalupy bez energií. Ty jsou vždy účtovány
zvlášť podle vaší spotřeby. Vzhledem k individuálním požadavkům na teplo nebo délku sprchy nejsme schopni určit jednotnou sazbu, abychom někoho neznevýhodnili. Ale topí se u nás dřevem, které máte v dostatečném množství k dispozici.
Můžu rezervaci zrušit?
Ano, ale je možné, že vám ze zaplacené zálohy strhneme poplatek za storno. Celkový přehled poplatků za zrušení najdete na stránce Rezervace.
Lze parkovat na pozemku?
Bez problému. Pokud nepojede každý z návštěvníků svým autem, určitě se vejdete. A pokud ne, máme v okolí dobré vztahy a určitě parkování nějak vymyslíme.
Jaké je vybavení kuchyně?
V každém apartmánu je k dispozici vybavená kuchyň s troubou, vařičem, konvicí, toustovačem, kávovarem na Nespresso (10 kapslí v ceně) a základními surovinami pro vaření (sůl, pepř, čaj). Připravené pro vás budou i ručníky a prostěradla do sauny.
Máte dotaz?

Napište nám